Mrówka Wołomin 6 lat
|

6 urodziny Mrówka Wołomin

Mrówka Wołomin 6 latWołomińską Mrówkę zna chyba każdy majsterkowicz. Liczony w dziesiątkach tysięcy asortyment z sektora “dom i ogród” zyskał uznanie nie tylko mieszkańców gminy Wołomin, ale wręcz całego powiatu wołomińskiego.

Świętująca niedawno 6 urodziny lokalna Mrówka, stale powiększa swój asortyment o rzeczy potrzebne do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji.

Budowlaniec kupi w tym sklepie niemal wszystko od kategorii cement/wapno, przez izolacje wodochronne po chemię budowlaną, drzwi, okna, bramy itd.

To prawdziwy raj dla majsterkowiczów, którzy pod jednym dachem mogą nabyć zarówno niezbędny gwóźdź czy też śrubę, jak też narzędzia ręczne, elektronarzędzia, odzież roboczą i mnóstwo innych rzeczy.
Bogata oferta przedmiotów przydatnych do wykończeń domów czy mieszkań, a nawet do prac w przydomowym ogrodzie, takie jak meble ogrodowe, grille, donice, systemy do nawadniania i mnóstwo innych.

Warto być na bieżąco z nowościami w Mrówce i śledzić ich profil w portalu Facebook: https://www.facebook.com/pg/mrowkawolomin , chociaż dużo lepiej jest ich odwiedzić osobiście w Nowych Lipinach koło Wołomina, przy ul. Szosie Jadowskiej 61. Wszystkiego najlepszego Mrówko!

 

Zobacz również