WRK BRAKES z Wołomina
|

WRK BRAKES z Wołomina

Większość z mieszkańców Wołominie, lub jego bywalców (w końcu to stolica powiatu wołomińskiego – sporo osób z miejscowości ościennych przyjeżdża tu załatwiać sprawy) zna firmy, które mają swoje siedziby przy głównych ulicach. Czyli głównie sklepy i firmy usługowe. Okazuje się jednak, że „Wołomin” skrywa sporo skarbów w kwestii przedsiębiorczości.

firmy na Mazowszu i w powiecie wołomińskim – podsumowanie 2019
|

firmy na Mazowszu i w powiecie wołomińskim – podsumowanie 2019

W województwie mazowieckim jest coraz więcej podmiotów gospodarczych. Jak wynika z danych Urzędu Statystycznego w Warszawie, pod koniec 2019 roku 854 457 podmiotów gospodarki narodowej zarejestrowanych jest w woj. maz. (w rejestrze REGON). Jest to wzrost o 4,7% w stosunku do danych z roku 2018. Liczba ta stanowi 18,9% ogółu podmiotów zarejestrowanych w kraju. Ponad…

Wołomińscy deweloperzy pod lupą CBA

Wołomińscy deweloperzy pod lupą CBA

Dziś (19.02.2020) Centralne Biuro Antykorupcyjne we wpisie pod tytułem “Inwestycje za łapówki” podało informacje o zatrzymaniu “trzech przedsiębiorców działających w branży deweloperskiej, z okolic Warszawy.” Śledztwo CBA dotyczy przyjmowania i udzielania korzyści majątkowych w zamian za wydawanie korzystnych decyzji administracyjnych dotyczących inwestycji budowlanych zlokalizowanych na terenie powiatu wołomińskiego. Postępowanie trwa od kilku miesięcy.

Likwidacja Kliniki Rowerowej. Wyprzedaż towaru

Likwidacja Kliniki Rowerowej. Wyprzedaż towaru

Kilka dni temu Klinika Rowerowa Bike Clinic, która mieści w Wołominie przy ul. Kościelnej opublikowała na swoim fanpage informację o likwidacji sklepu. W związku z tym, od 19 lipca 2019 rozpoczęła się wyprzedaż asortymentu. Jak informuje Klinika: “Niepowtarzalna oferta zakupu towarów w najniższych możliwych cenach. Rowery do -50% Akcesoria do -40%. Taniej już nie będzie!”