Kebab u Jamara Wołomin recenzja youtube KebsonTV
| |

Kebab Wołomin cz. 2

Jakiś czas temu opublikowaliśmy wpis poświęcony wołomińskim kebabowniom. Był to subiektywny ranking kebabów, a w zasadzie to samo podium – trzy najlepsze punkty na gastronomicznej mapie Wołomina. Sprawdź: Gdzie w Wołominie zjeść dobrego kebaba?

Tamten wpis ma już blisko rok. Dziś, do tego rankingu, na jednej z najwyższych pozycji (jeśli nie na najwyższej) dodalibyśmy KEBAB KING, który mieści się w Wołominie przy ul. Wileńskiej 17B. Ale zostawmy to. Może jeszcze wrócimy do tego tekstu, ponieważ (sądząc po statystykach) cieszy się on sporą poczytnością. Tym bardziej, że nieco inspiruje nas człowiek, który prowadzi na youtube kanał pod wdzięczną nazwą „KebsonTV – Podróże Za Kebabem”.

Facet zjada kebaby, kręci z tego filmy i wrzuca na yt. Domyślamy się, że jakoś na tym zarabia (ma też „patronów”). Praca marzeń – jeść kebaby. Zazdraszczamy!

Auto kanału odwiedził wiele gmin powiatu wołomińskiego. Był w Tłuszczu, gdzie w 2018 wcinał (chyba jedynego) tamtejszego kebaba zlokalizowanego tuż przy stacji PKP. Parę tygodni temu testował kebaby w Ząbkach: LORD KEBAB – ZĄBKI oraz DAMASCUS ZĄBKI, a kilka lat wcześniej AHLEM – ZĄBKI. Na linii kolejowej Warszawa- Tłuszcz, Kebson, czyli autor kanału, odwiedził także Zielonkę, gdzie w 2018 testował Ives Kebab & Curry Zielonka, a niedawno, bo na początku 2021 roku Turkish Kebab – ZIELONKA. Pozytywnie zaskoczył się w Kobyłce – o czym mówi tytuł jego filmu: ZASKOCZENIE W BARZE Z KEBABEM – Kebson W – Bar Tic Tac – Kobyłka (opublikowany na początku lutego 2021), zaś nieco mniej w KEBAB HABIBI – KOBYŁKA. Kilkukrotnie testował także radzymińskiego klasyka: RELAX KEBAB RADZYMIN.

Wracając jednak, do wołomińskich kebabów, to okazuje się że autor wspomnianego kanału kilkukrotnie odwiedził Wołomin i zajadał się lokalnymi kanapkami. Już kilka lat temu testował Street Food Vegan & Grill Wołomin oraz BERLIN DONER KEBAP – WOŁOMIN. Zaś na przełomie 2020 i 2021 roku, zrecenzował Kebab U Jamara – Wołomin oraz GRAND KEBAB WOŁOMIN.

Zobaczcie co o nich sądzi człowiek, który z nie jednego rożna jadł kebaby:

Zobacz również