|

Lemon – nowy bar w Wołominie

Logo Lemon Bar WołominJeszcze nie wystartował, a już zgromadził sporą rzeszę fanów, którzy czekają na otwarcie nowego miejsca na rozrywkowej mapie Wołomina. Czy Lemon Bar spełni oczekiwania swoich potencjalnych Klientów?

21 maja, w portalu Facebook, pojawił się fanpage o nazwie „Lemon Bar”. Pierwsze wpisy to jedynie zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle. Kilka dni później, na wspomnianym profilu ukazało się ogłoszenie o pracę: „Poszukujemy osób do pracy w Lemon Bar na stanowisko: BARMAN, BARMANKA oraz BARBACK” opatrzone także komentarzem, że jest to „nowo otwarte miejsce na mapie Wołomina”.

Wspomniany fanpage zebrał już społeczność liczącą 590 lajkujących, a 627 osób obserwujących. Niewątpliwie, tak duża popularność miejsca które jeszcze nie działa dobrze rokuje nowemu lokalowi. Jak widać, zapotrzebowanie na tego typu bar w Wołominie jest.

Kino pod chmurką wołomin LemonAtmosferę dodatkowo buduje dział marketingu nowego miejsca, gdyż, regularnie zapowiadają kolejne atrakcje. Wśród nich mają się pojawić:

  • leżaki na zewnątrz
  • siatkówka plażowa
  • letnie kino pod chmurką
  • zajęcia relaksujące jak np. Zumba!

Plan jest taki, aby Lemon Bar był lokalem wszechstronnym. Za dnia, klienci będą mogli odpocząć w wakacyjnym klimacie, a wieczorami dać się porwać rozmaitym gatunkom muzycznym. Pobyt w lokalu mają gościom umilać różne muzyczne brzmienia, w zależności od dnia tygodnia. Jak zapowiada komunikat na fanpage, właściciele będą stawiali na chilloutowe nuty, house’e brzmienie lub „wybuchowa mieszankę hitów”.

Brzmi naprawdę interesująco i zapowiada się, że Lemon Bar będzie miejscem, jakiego jeszcze w Wołominie nie było.

A co z lokalizacją? Przez dłuższy czas była trzymana w tajemnicy, jednak ostatnio uchylono jej rąbka. Lemon Bar będzie się mieścił przy ulicy Szosa Jadowska (Wołomin- Nowe Lipiny), na tyłach parku trampolin JumpAir oraz sklepu Mrówka.

Nie jest jeszcze znana data otwarcia, jednak z informacji umieszczonych na fanpage wynika, że właśnie trwają ostatnie prace remontowe.

Z niecierpliwością czekamy zatem na huczne otwarcie i życzymy powodzenia.

 

Zobacz również