Wieści Podwarszawskie 23 (1447)

Wieści Podwarszawskie – 5 czerwca 2019

W dzisiejszym wydaniu wiele ciekawych materiałów z powiatu wołomińskiego i nie tylko. Tematem numeru jest niecodzienna sytuacja z Wołomina – przedstawicielom Ministerstwa Obrony Narodowej nie udało się osiągnąć porozumienia z władzami miasta w sprawie budowy pawilonu w Ossowie.

W gazecie Wieści Podwarszawskie przeczytamy także o tym, że poseł Jacek Sasin z Ząbek został powołany na funkcję wicepremiera. W artykule „Jak sprawiedliwie naliczać opłaty?” poruszona została z kolei kwestie stawek za odbiór odpadów w Ząbkach.

Warto przeczytać również teksty dotyczące Wołomina, a zwłaszcza ten o powracającym temacie budowy wieżowców w centrum miasta, co budzi sprzeciw okolicznych mieszkańców. Z kolei artykuł „Schodki na peron – sprawa wagi państwowej” dotyka dobrze znanej i niestety bardzo kuriozalnej sytuacji jaka powstała po przebudowie wołomińskiego dworca PKP.

Z gazety dowiemy się także o parkingu Parkuj i Jedź w Kobyłce, który ma powstać w przyszłym, 2020 roku.
Na stronach poświęconych wydarzeniom kryminalnym znajdują się informacje o zdarzeniach jakie miały miejsce na terenie całego powiatu wołomińskiego, a zwłaszcza w miejscowościach Tłuszcz, Wołomin, Radzymin, Marki i Ząbki.

Gazetę nabędziesz w kioskach i lokalnych sklepach oraz na stronie wiesci.com.pl

Zobacz również